دات نت نیوک
به انجمن فاندیاب خوش آمدید
ورود به عنوان میهمان
انتخاب ها
برو به آخرین پست برو به آخرین ناخوانده
nasha260  
#1 ارسال شده : 1395/01/13 09:33:51 ق.ظ
nasha260

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered, Registered Users, Subscribers

با سلام

راستش من چند وقتی هست که دارم برای PHD پوزیشن اقدام میکنم. ولی تا حالا از جایی جواب نشنیدم. معمولا بعد از اینکه مدارک ارسال میکنم جوابی نمیگیرم از دانشگاه. این موضوع برای دو تا دانگشاه تا حالا اتفاق افتاده. در هر دو بار هم از طریق لینک اپلای اقدام کردم.
من مستر software engineering دارم از مالزی. ولی مدرکم از دانشگاه staffordshire هست. به نظرتون به این مربوط میشه؟ چون معدلم حدودا 3.6 هستش از 4.
NBJ  
#2 ارسال شده : 1395/01/13 10:18:53 ق.ظ
NBJ

گروه ها: Registered, Registered Users, Scholarship Manager, Subscribers

ارسال شده توسط : nasha260 رفتن به نقل قول
با سلام

راستش من چند وقتی هست که دارم برای PHD پوزیشن اقدام میکنم. ولی تا حالا از جایی جواب نشنیدم. معمولا بعد از اینکه مدارک ارسال میکنم جوابی نمیگیرم از دانشگاه. این موضوع برای دو تا دانگشاه تا حالا اتفاق افتاده. در هر دو بار هم از طریق لینک اپلای اقدام کردم.
من مستر software engineering دارم از مالزی. ولی مدرکم از دانشگاه staffordshire هست. به نظرتون به این مربوط میشه؟ چون معدلم حدودا 3.6 هستش از 4.

سلام دوست عزیز
شما مستقیم از طریق سایت دانشگاه اپلای کردید یا به استاد ایمیل دادید؟
اگر که از طریق سایت دانشگاه اپلای کردید آیا چک کردید که تاریخ اعلام نتایج کی هست؟ معمولا تو قسمت اپلای سایت های دانشگاه ها به جز مهلت ارسال مدارک و اپلای تاریخ اعلام نتایج هم میزنند. اگر از اون تاریخ گذشته حتما به دانشگاه ایمیل بدید و پیگیری کنید. چون حتی اگر هم ریجکت شده باشید باز هم دانشگاه موظف هست بهتون نتیجه را اعلام کند.
اگر که تاریخ اعلام نتایج نزدند به قسمت ادمیشن دانشگاه ایمیل بدید معمولا جواب میدن. سعی کنید ایمیلتون هم کوتاه باشه.
به نظر من اگر هم مدرکتون مشکلی داشته باشه باز هم دانشگاه ایمیل میده و ازتون توضیح یا مدارک بیشتر می خواهد.
HRL  
#3 ارسال شده : 1395/01/13 04:51:11 ب.ظ
HRL

گروه ها: Internship Manager, Registered, Registered Users, Subscribers, Thesis Manager

با سلام

سلام
می تونم بپرسم کدوم دانشگاه ها اپلای کردید؟ اگه لینکهاش رو بفرستید شاید بتونم کمکتون کنم.
nasha260  
#4 ارسال شده : 1395/01/13 05:57:39 ب.ظ
nasha260

سلام

Blekinge Institute of Technology

فکر کنم لینک هاش مشکل دارن
http://www.bth.se/for/em...f0a5ecbfc1257f18003b1f1b
nasha260  
#5 ارسال شده : 1395/01/13 05:59:52 ب.ظ
nasha260

ارسال شده توسط : NBJ رفتن به نقل قول
با سلام

سلام دوست عزیز
شما مستقیم از طریق سایت دانشگاه اپلای کردید یا به استاد ایمیل دادید؟
اگر که از طریق سایت دانشگاه اپلای کردید آیا چک کردید که تاریخ اعلام نتایج کی هست؟ معمولا تو قسمت اپلای سایت های دانشگاه ها به جز مهلت ارسال مدارک و اپلای تاریخ اعلام نتایج هم میزنند. اگر از اون تاریخ گذشته حتما به دانشگاه ایمیل بدید و پیگیری کنید. چون حتی اگر هم ریجکت شده باشید باز هم دانشگاه موظف هست بهتون نتیجه را اعلام کند.
اگر که تاریخ اعلام نتایج نزدند به قسمت ادمیشن دانشگاه ایمیل بدید معمولا جواب میدن. سعی کنید ایمیلتون هم کوتاه باشه.
به نظر من اگر هم مدرکتون مشکلی داشته باشه باز هم دانشگاه ایمیل میده و ازتون توضیح یا مدارک بیشتر می خواهد.

سلام
تاریخی درج نشده بود. من به دانشگاه ایمیل زدم. یک بار بهم جواب دادن ولی بعدش دیگه پاسخی بهم ندادن الان حدودا یک ماه میشه. فکر کنم دوباره ایمیل بزنم بهتره.
HRL  
#6 ارسال شده : 1395/01/14 00:50:30 ق.ظ
HRL

گروه ها: Internship Manager, Registered, Registered Users, Subscribers, Thesis Manager

سلام

یه پوزیشن دقیقا مشابه همونی که شما اپلای کردید تو سایت دانشگاه بلکینگ هست که تا تاریخ 30.04.2016 مهلت ثبت نام داره (آدرسش رو زیر براتون میذارم). شاید مهلت ثبت نامش رو تمدید کردن ولی باز بهتره که یه ایمیل بفرستید و بپرسید که دلیلش چی هست چون معمولا دانشگاه های کشورهای اروپایی جواب ایمیل رو میدن و اگر مشکلی وجود داشته باشه به شما اطلاع می دهند.

http://www2.bth.se/for/e...16353f6ac1257f4d00460657

در ضمن وقتی برای پوزیشن دکتری اپلای می کنید به هیچ وجه نباید نا امید بشید (یه جورایی باید بشید ماشین اپلای) چون جواب منفی زیاد دریافت خواهید کرد و در خیلی از موارد اصلا اساتید جواب ایمیل شما رو نخواهند داد.
nasha260  
#7 ارسال شده : 1395/01/14 04:54:39 ق.ظ
nasha260

ارسال شده توسط : HRL رفتن به نقل قول
سلام

یه پوزیشن دقیقا مشابه همونی که شما اپلای کردید تو سایت دانشگاه بلکینگ هست که تا تاریخ 30.04.2016 مهلت ثبت نام داره (آدرسش رو زیر براتون میذارم). شاید مهلت ثبت نامش رو تمدید کردن ولی باز بهتره که یه ایمیل بفرستید و بپرسید که دلیلش چی هست چون معمولا دانشگاه های کشورهای اروپایی جواب ایمیل رو میدن و اگر مشکلی وجود داشته باشه به شما اطلاع می دهند.

در ضمن وقتی برای پوزیشن دکتری اپلای می کنید به هیچ وجه نباید نا امید بشید (یه جورایی باید بشید ماشین اپلای) چون جواب منفی زیاد دریافت خواهید کرد و در خیلی از موارد اصلا اساتید جواب ایمیل شما رو نخواهند داد.

با تشکر
بله دیدیه بودم این لینک رو. ولی تاپیکش به فیاد کاریه من نمیخوره. راستش چند وقتی بود که دیگه جایی اپلای نمیکردم. فکر کنم باز دوباره شروع کنم.
به نظرتون میشه برای یک دانشگاه چندین بار اپلای کردم؟
HRL  
#8 ارسال شده : 1395/01/14 08:36:05 ق.ظ
HRL

ارسال شده توسط : HRL رفتن به نقل قول
سلام

با تشکر
بله دیدیه بودم این لینک رو. ولی تاپیکش به فیاد کاریه من نمیخوره. راستش چند وقتی بود که دیگه جایی اپلای نمیکردم. فکر کنم باز دوباره شروع کنم.
به نظرتون میشه برای یک دانشگاه چندین بار اپلای کردم؟

هیچ محدودیتی وجود نداره. ولی اگر از یه استاد جواب منفی گرفته باشید شاید بهتر باشه اساتید دیگه اون دانشگاه رو امتحان کنید. و اینکه خودتون رو محدود به اپلای برای پوزیشن های دکترایی که دانشگاه ها باز می کنند نکنید، به اساتید مستقیم ایمیل بدید (یه ایمیل مختصر و مفید) و بپرسید که آیا مشغول کار بر روی پوزیشنی که به مهارت شما بخوره هستند یا نه.
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
جهش به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید

قدرت گرفته از YAF.NET 2.2.2 Under DNN | YAF.NET © 2003-2017, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.287 ثانیه ایجاد شد.

اطلاع رسانی

Icon
Error