طراحی سایت
کشور: 
رشته تحصیلی: 
  
نام استاد جواد صالحی اصفهانی
رشته تحصیلی اقتصاد
نام دانشگاه دانشگاه ویرجینیا تک

توضیحات

 

جواد صالحی اصفهانی (Djavad Salehi-Isfahani) استاد اقتصاد در دانشگاه ویرجینیا تک و محقق مستقل برجسته در موسسه بروکینگز است. دانشگاه ایالتی و مؤسسه پلی تکنیک ویرجینیا یا ویرجینیا تک (به‌طور مخفف وی تی) دانشگاهی دولتی و از معتبرترین دانشگاه‌های مهندسی آمریکا است که در جنوب غربی ایالت ویرجینیا در ایالات متحده و واقع در شهر بلکسبرگ است.


پروفسور صالحی اصفهانی مدرک فوق لیسانس و دکتری خود را از دانشگاه هاروارد و مدرک لیسانس خود را از دانشگاه لندن در انگلستان دریافت کرده است. او سابقه همکاری وتدریس با دانشگاه های آکسفورد و پنسیلوانیا را نیز در کارنامه دارد. آقای صالحی اصفهانی به طور حتم یکی از اقتصاد دانان مطرح ایرانی مقیم آمریکا است که مقالات او در نشریه های معتبری هم چون اکونومیک ژورنال، ژورنال اقتصاد توسعه، توسعه اقتصادی و تغییر فرهنگی، ژورنال نابرابری اقتصادی، ژورنال بین-المللی مطالعات خاورمیانه، و مطالعات ایران منتشر شده است.


سوابق شغلی ایشان شامل، استاد تمام اقتصاد در دانشگاه ویرجینیا تک، استاد مدعو در دانشگاه هاروارد، پژوهشگر ارشد در موسسه بروکینگز، استاد مدعو در دانشگاه پنسیلوانیا و دانشگاه آکسفورد می شود.

 

صفحه شخصی و اطلاعات تماس دکتر جواد صالحی اصفهانی را می توانید از لینک زیر مشاهده نمائید: