طراحی سایت
کشور: 
رشته تحصیلی: 
  
نام استاد هادی فنایی
رشته تحصیلی کامپیوتر/فناوری اطلاعات
نام دانشگاه دانشگاه هالمستاد

توضیحات


دکتر هادی فنایی (Hadi Fanaee-T) در حال حاضر استادیار داده کاوی دانشگاه هالمستاد سوئد است. زمینه تحقیقاتی وی داده کاوی، یادگیری ماشین، هوش مصنوعی و علوم داده و به صورت تخصصی آنالیز تانسور می باشد. وی دکترای خود را در رشته علوم کامپیوتر با گرایش داده کاوی از لابراتوار هوش مصنوعی و پشتیبانی تصمیم دانشگاه پورتو در کشور پرتغال با اخذ درجه ممتاز و تحت سرپرستی پرفسور Joao Gama به اتمام رسانید.


وی در سال 2017 برای رساله دکترا نامزد دریافت جایزه  معتبر ERCIM Cor Baayen Young شد. از سوابق تحقیقانی وی می توان به پروژه تحقیقاتی اروپایی MAESTRA FP7 در موسسه INESC TEC پرتغال و دوره سه ساله پسادکترا در دانشگاه اسلو نروژ اشاره کرد. وی  از سال 2013 به طور فعال عضویت هیات علمی بیش از 35 کنفرانس بین المللی منجمله IJCAI, AAAI,  ECML-PKDD, ISMIS, ACM SAC, IEEE DSAA بوده است.


وی در سال 2017 به عنوان داور برتر در گروه علوم کامپیوتر از سوی Publons یکی از موسسه های وابسته به Web of Science شناخته شد. وی عضو تحریریه دو مجله بین المللی و بیش از 20 مجله معتبر با ضریب تاثیر بالا در زمینه داده کاوی ، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی می باشد. وی در حال حاضر استاد مشاور 3 دانشجوی دکترا (از پرتغال، نروژ و ایران) و یک دانشجوی کارشناسی ارشد (از آلمان) می باشد.