طراحی سایت
کشور: 
رشته تحصیلی: 
  
نام استاد نگار توسلیان
رشته تحصیلی کامپیوتر/فناوری اطلاعات|بیوتکنولوژی/مهندسی پزشکی|پزشکی
نام دانشگاه مؤسسه فناوری استیونز

توضیحات


نگار توسلیان (Negar Tavassolian) دوره کارشناسی مهندسی برق را در دانشگاه صنعتی شریف را در سال ۲۰۰۳ و سه سال بعد دوره کارشناسی ارشد این رشته را در دانشگاه مک گیل کانادا به پایان رساند. موضوع پایان نامه وی تشخیص سرطان پستان با امواج ماکروویو با استفاده از تکنولوژی آنتن های باندپهن بوده است. وی دوره فوق دکتری خود را نیز در سال ۲۰۱۱ در رشته مهندسی الکترونیک در موسسه فناوری جورجیا در آتلانتا به پایان رسانده است.


توسلیان جایزه NSF را به منظور آغاز یک پروژه فوری در زمینه طراحی سیستمی از فناوری امواج میلی‌متر برای تصویربرداری‌های پزشکی و تشخیص سریع‌تر و موثرتر تومورهای سرطان پوست دریافت کرده است. با تقسیم پهنای باند به کانال‌هایی که هر یک به واحدهای آنتی کوچک مجهزند، وضوح بیشتر، عمق تصویری بهتر، در بیمارستان عمومی ماساچوست محقق خواهد شد.


توسلیان به عنوان بخشی از پروژه خود برنامه‌هایی آموزشی را با همکاری مرکز علوم لیبرتی در شهر جرسی و یک دوره جدید در سطح کارشناسی ارشد در زمینه کاربردهای پزشکی الکترو مغناطیسی در دانشکده خود ایجاد خواهد کرد.


زمینه کاری دیگر توسلیان فناوری‌های فرکانس رادیویی و ماکروویو، الکترو مغناطیسی زیستی و سیستم‌های میکرو الکترومکانیک (MEMS) با کاربردهای پزشکی است و در زمینه سیستم‌های تشخیص سرطان با موسسه دیوید کخ MIT همکاری مداوم دارد.